١ اپراتور و شارژ مورد نظرتان را انتخاب کنید :

همراه اول
ایرانسل
تالیا
رایتل
شارژ مستقیم ایرانسل
شارژ شگفت انگیز ایرانسل
وایمکس ایرانسل
قبض (شارژ) دائمی ایرانسل
مبلغ درخواستی : ريال
حداقل 5,000 ريال - حداکثر 500,000 ريال
شارژ مستقیم 10000 ریالی
شارژ مستقیم 20000 ریالی
شارژ مستقیم 50000 ریالی
شارژ مستقیم 100000 ریالی
شارژ مستقیم 200000 ریالی
شماره همراه :
شماره همراه نمونه : 67 45 123 0935

2 ایمیل خود را وارد کنید (اختیاری) :

ایمیل
پست الکترونیک شما به منظور استفاده از خدمات پشتيباني می باشد
مرا بخاطر بسپار

۳ بانک صادر کننده کارت خود را انتخاب کنید :

بانک صادر کننده ی کارت :

عملیات پرداخت با همکاری

انجام می شود

شارژ انتخاب شده و صورتحساب شما به شرح زیر است :

نوع شارژ
مبلغ پرداختی
مبلغ شارژ شده

خرید شارژ همراه اول بانک ملت

خرید شارژ ایرانسل بانک ملی

به نام خدا

پشتیبانی از نمامی کارت های بانکی bank عضو شتاب ازجمله کارت بانک های سپه,صادرات,پاسارگاد,ملی,ملت و ..

خرید اینترنتی شارژ همراه اول,hamraheaval،mci , ایرانسل،irancell,تالیا, taliya,شارژ مستقیم ایرانسل, directcharge,شارژ مستقیم همراه اول , autocharge ,شارژ مستقیم تالیا , رایتل, rightel از سایت echarge24.com فرایندی بسیار ساده هست که علاوه بر صرفه جوی در وقت و هزینه می توانید از ۲ درصد شارژ بیشتر نسبت به سایر کارت شارژ ها بهره مند شوید.

شما می توانید انواع کارت شارژ 1000,2000,5000,10000,20000 تومانی همراه اول,ایرانسل,تالیا ,رایتل و غیره را تهیه نمایید.

در مطلب زیر مراحل خرید اینترنتی کارت شارژ را با هم دنبال می کنیم. تنها نیاز شما برای این منظور متصل بودن به اینترنت و داشتن کارت عابر بانک یا کارت های هدیه بانک های متصل به شبکه شتاب می باشد. برای خرید شارژ charge ایرانسل , همراه اول , رایتل یا تالیا به ترتیب زیر عمل کنید:

۱ – انتخاب نوع اپراتور : اپراتور مورد نظر خود را از میان ایرانسل، همراه اول یا تالیا انتخاب کنید.

2- انتخاب مبلغ مورد نظر و تعداد کارت شارژ انتخاب انواع کارت شارژ 1000,2000,5000,10000,20000 تومانی همراه اول,ایرانسل,تالیا

3- در این قسمت آدرس Email و شماره تلفن همراه خود را به درستی وارد کنید. همچنین تعداد و جمع کل کارت شارژ های خریداری شده را در قسمت مشخص شده بررسی نمایید. تذکر : کد شارژ خریداری شده، علاوه بر نمایش در سایت بصورت رایگان از طریق SMS و Email برای شما ارسال خواهد شد!! ورود آدرس ایمیل و شماره همراه برای دریافت کارت شارژ, sharj خریداری شده

4- از قسمت مشخص شده بانک صادر کننده کارت خود را انتخاب کنید از میان گزینه های موجود در درگاه پرداخت یکی از بانک ها را به دلخواه انتخاب نمایید و در نهایت بر روی دکمه پرداخت کلیک کرده و منتظر انتقال به سایت بانک شوید انتخاب بانک و پرداخت مبلغ کارت شارژ

5- در این بخش, فرآیند خرید, درون درگاه الکترونیکی یکی از بانک های طرف قرارداد ما انجام می شود. اطلاعات مورد نیاز شما عبارتند از:

• شماره ۱۶ رقمی که روی کارت بانکی شما درج شده است. کد سه یا چهار رقمی CVV2 که رو یا پشت کارت بانکی شما درج شده است. • رمز اینترنتی (رمز دوم). برای دریافت رمز دوم یا رمز اینترنتی، شما باید در دستگاه خودپرداز بانک صادر‌کننده‌ی کارتتان (مثلاً اگر ملی کارت دارید، در خودپرداز بانک ملی) به بخش عملیات رمز و سپس دریافت رمز دوم مراجعه کنید.

همچنین شما می توانید با مراجعه به شعبه بانک خودتان بخواهید برای خریدهای اینترنتی رمز به شما اختصاص دهند. تاریخ انقضای کارت که معمولا روی کارت ها درج شده است. در صورتی که به هر دلیل تاریخ انقضای کارت را فراموش کردید می توانید به جای ماه عدد ۱۲ و به جای سال عدد ۹۹ را قرار دهید. (در برخی از کارت های بانکی نیازی به وارد کردن تاریخ انقضای کارت نیست.)

در صورتی که اطلاعات کارت بانکی درست وارد شده باشد و عملیات بانکی با موفقیت انجام شود، شما به سایت echarge24.com باز می گردید و می توانید کد شارژ و مشخصات خرید اینترنتی خود را ببینید. در صورتی که ایمیل و یا شماره همراه خود را نیز وارد کرده باشید، یک نسخه از رسید خرید و کد شارژ برای شما ایمیل می‌شود و نیز کد شارژ به شماره‌ی همراهتان به صورت پیامک و بطور رایگان فرستاده می‌شود. در صورت داشتن هر گونه سوال یا عدم نمایش کارت شارژ خریداری شده با شماره مندرج در خدمات پشتیبانی، با ما تماس بگیرید.

خرید شارژ ایرانسل از بانک ملی

خرید شارژ همراه اول بانک ملت

خرید شارژ مستقیم ایرانسل

yekta sharjبا کلیک روی +۱ ما را در گوگل محبوب کنید