١ کارت شارژ مورد نظرتان را انتخاب کنید :

ایرانسل

همراه اول

تالیا

رایتل

کارت شارژ ایرانسل 1000 تومانی

کارت شارژ ایرانسل 2000 تومانی

کارت شارژ ایرانسل 5000 تومانی

کارت شارژ ایرانسل 10000 تومانی

کارت شارژ ایرانسل 20000 تومانی

کارت شارژ همراه اول 1000 تومانی

کارت شارژ همراه اول 2000 تومانی

کارت شارژ همراه اول 5000 تومانی

کارت شارژ همراه اول 10000 تومانی

کارت شارژ همراه اول 20000 تومانی

کارت شارژ همراه اول 50000 تومانی

کارت شارژ همراه اول 100000 تومانی

کارت شارژ تالیا 1000 تومانی

کارت شارژ تالیا 2000 تومانی

کارت شارژ تالیا 5000 تومانی

کارت شارژ تالیا 10000 تومانی

کارت شارژ تالیا 20000 تومانی

کارت شارژ رایتل 2000 تومانی

کارت شارژ رایتل 5000 تومانی

کارت شارژ رایتل 10000 تومانی

کارت شارژ رایتل 20000 تومانی

کارت شارژ رایتل 50000 تومانی

۲ تعداد کارت مورد نظرتان را انتخاب کنید :

۳ ایمیل و شماره موبایل خود را وارد کنید :

ایمیل
موبایل
مرا بخاطر بسپار

۴ بانک صادر کننده کارت خود را انتخاب کنید :

بانک صادر کننده ی کارت :

عملیات پرداخت با همکاری

انجام می شود

کارت انتخاب شده و صورتحساب شما به شرح زیر است :

نوع کارت
مبلغ کارت
تعداد 1
جمع

خرید شارژ همراه اول با کارت بانک پاسارگاد

شرکت همراه اول جهت رفاه حال کاربران سیم کارت های اعتباری خود امکانات جدیدی را برای خرید شارژ همراه اول مهیا نموده است . کاربران سیم کارتهای اعتباری همراه اول میتوانند با دریافت کارت عابر بانک از بانک پاسارگاد و فعال سازی رمز دوم و یا همان رمز خرید اینترنتی کارت عابر بانک پاسارگاد از طریق دستگاههای خودپرداز بانک در سراسر کشور در صورت نیاز به خرید شارژ همراه اول بدون نیاز به خارج شدن از منزل و یا محیط کار خود با اتصال به اینترنت اقدام به خرید شارژ همراه اول با کارت بانک پاسارگاد نمایند .

نحوه خرید شارژ همراه اول با کارت بانک پاسارگاد از طریق اینترنت

برای خرید شارژ همراه اول با کارت بانک پاسارگاد از طریق اینترنت کافی است در google کلمه خرید شارژ همراه اول با کارت بانک پاسارگاد را وارد نمائید تا google تعداد زیادی سایت به شما معرفی کند . بعد از مشاهده سایت ها می توانید به دلخواه یکی از سایت های نمایش داده شده را انتخاب نمائید . پس از ورود به سایت انتخابی لازم است که از میان سایر اپراتورها همراه اول را انتخاب نمائید . در صفحه ایی که مشاهده می کنید می توانید خرید شارژ همراه اول با کارت بانک پاسارگاد خود را به 2 صورت : خرید شارژ مستقیم همراه اول با کارت بانک پاسارگاد و خرید کارت شارژ همراه اول با کارت بانک پاسارگاد انجام دهید . اگر در صفحه ذکر شده شارژ مستقیم همراه اول را انتخاب نمودید سیم کارت همراه اول شما به صورت اتوماتیک شارژ خواهد شد اما اگر خرید شارژ همراه اول با کارت بانک پاسارگاد رانتخاب نمودید لازم است که یکی از مبالغی که در صفحه به طور پیش فرض ثبت شده را انتخاب نمائید همچنین میتوانید کارت شارژ همراه اول خود را در هر تعدادی که نیاز دارید خریداری نمائید . در انتها باید بانک پاسارگاد رااز میان سایر بانکها انتخاب نموده و بر روی دکمه پرداخت کلیک نمائید تا به درگاه بانک هدایت شوید .

درگاه بانکی

در زمان خرید شارژ همراه اول با کارت بانک پاسارگاد در درگاه بانک لازم است که اطلاعات کارت عابر بانک خود را مثل : شماره 16 رقمی درج شده بر روی کارت ، تاریخ انقضا ، رمز دوم و CVV2 کارت که عددی است 3 یا 4 رقمی را وارد نمائید تا پرداخت وجه خرید شارژ همراه اول با کارت بانک پاسارگاد شما با موفقیت به پایان برسد.